0,00 TL 0

Sepet

Sepetiniz boş!

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hikayemiz

İlk olarak Kadıköy'de "bilma" ismiyle bilgisayar malzemeleri tedarikçiliği ile hizmet veren firmamız1986 yılında Taksimde Sıraselviler Caddesi'ne taşınmış ve orada bilgisayar malzemeleri satımına devam etmiştir.
Bilma 1992 yılında Apple ürünleri satışına başlamıştır. Aynı yıl içerisinde bilma ile iRiS Tasarım ve Reklam ile birleşerek iRiS-bilma Bilişim Reklam Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şti. kurulmuştur. Bu birleşimin ardından firma Taksim Sıraselviler'de hizmet vermeye devam etti.

İlerleyen yıllarda merkezi Kadıköy'e taşınan iRiS-bilma Bilişim Reklam Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şti. şuanda Apple Ürünleri ithalatı, tedariği, teknik servis hizmeti, satışı, ikinci el ürün satışı yapmaktadır.

iRiS-bilma, Apple ürünleri alanında Türkiye'de ilk olan "Apple Müzesi"nin sahibidir.

Misyonumuz
Kurulduğumuz günden bu yana, iş dünyasında sektörel hizmet alanlarına farklı bir bakış açısı getirerek güvenilir bir şirketler grubu olma önceliğiyle hareket ediyoruz.Ürün ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden yatırım değeri yüksek projelere imza atarak, ortaklarına da yüksek kar payı sağlayacak istihdam alanları yaratmada öncülük eden bir vizyonla geleceğe bakıyoruz.

Memnuniyet
Çalıştığımız her alanda müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve değer veriyoruz.